G-FLRK3JLCDN


Doğal Yaşamın Püf Noktaları
Naturopatik Tıp Nedir?

Akut hastalıklar, acil müdahale ve acil cerrahi gerektiren hastalıklar, pür genetik hastalıklar, ağır enfeksiyonlar gibi durumlar da "klasik tıbbi yaklaşımı" vazgeçilmezdir. Bununla birlikte kronik hastalık yönetiminde klasik batı tıbbı yaklaşımı çoğu zaman kalıcı tedaviler sunamamaktadır ve ne yazık ki tedavi yaklaşımları ilaç endüstrisi temelinde gelişmiştir.
Neden naturopatik tedavi yöntemlerini tercih ediyoruz?
İnsanın doğasına uygun, toksik kimyasalların kullanılmadığı, deri ve vücut bütünlüğünün bozulmadığı, semptomların değilde "kök nedenin" tedavi edildiği, deneyimli ellerde yan etki ihtimali yok denecek kadar az olan ve klasik tedavi yöntemleri ile çelişmeyen doğal yöntemleri önemsedik.
Naturopati "doğanın yolu" demektir. Natural medicine veya başka değişle Naturopatik Tıp, modern batı tıbbı ile kadim bilgileri doğayı ve varoluş mekanizmalarını taklit ederek sentezler. Zira insan vücudunun tüm hücreleri, tüm bakterileri birbiriyle iletişim halinde olduğu gibi, doğa ve doğal çevresi, aile bağları, duyguları, sözleri, yedikleri, bilincin görünen ve görünmeyen yüzü, elektromanyetik alanı (...) ile de sıkı bir ilişki halindedir. Bu nedenle kronik hastalıkların tedavi planlaması bu mekanizmalara yönelik patofizyolojik yolaklar üzerinden olmalıdır.

AÇIK ADRES

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11. Fulya Terrace, Center 1, Kat 5, Daire 8. Fulya, Şişli, İstanbul.


İLETİŞİM

E-mail:
immunityclinictr@gmail.com

Klinik Telefon: 
Whatsapp: +(90) 530 560 60 97
Sabit Hat: +(90) 212 215 54 54

Created with Mobirise - Go now

$(document).ready(function(){ $(document).bind("contextmenu",function(e){ return false; }); });