G-FLRK3JLCDN

Yasal Uyarı

🔹 Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında QMEL medicine & publishing tarafından Dr. Erkan YULA, danışmanlığında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde şahsi olarak kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Tanı ve tedaviler mutlaka bir hekim tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Site içeriğinin bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir ve siteyi kullanmakla yasal uyarılarımızı kabul etmiş sayılırlar. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka tıp doktoruna danışmalıdırlar.
🔹 Web sitenin tüm hakkı saklıdır, hiçbir şekilde ve ortamda paylaşılamaz ve çoğaltılamaz. Site sahibinden yazılı izin alınmadan siteden herhangi bir yolla alıntılanma yapılması, yayınlanması ve kullanılması yasaktır.
🔹 Web Siteyi kullananlar yasal uyarılarımızı kabul etmiş sayılırlar. Bu uyarılar zaman içinde değiştirilebilir. Lütfen yasal uyarımızı dikkatlice sonuna kadar okuyunuz.
🔹Web Sitesinden elde edilen veriler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Her hastanın klinik özellikleri farklı olup verilerin kullanılması durumunda doğacak her türlü olumsuzluk kullanıcıya aittir. Web Site bilgilendirme amaçlı kurulmuş olup, sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi ve reçete bilgisi taşımaz. Sağlıkla ilgili yer verdiği tüm konularda öncelikle en doğru bilginin referans kaynaklardan doğrulanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. 
🔹Web sitede konu olarak geçen tüm yöntemler bilgi vermek amaçlı paylaşılmış olup, bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden ilgili kişiler sorumlu tutulamaz. Bu Web Site, çeşitli bilimsel yayınlara, textbook ve QMEL yayınevi kolleksiyonuna ve açık erişimli yayınlara dayanarak hazırlanmıştır. Web Sitesine veri girilirken çeşitli standartlardan faydalanılmasına rağmen bakım standardı, tanı-tedavi rehberi oluşturma amacı taşımamaktadır. Bu yazılımı kullanan her sağlık çalışanı, belirli klinik durumlarda kullanım için uygunluğunu değerlendirmekle sorumludur.
🔹Bu web sitesi hastalıkların tanı ve tedavisinde uygulama ne olursa olsun, açıkça, dolaylı veya yasal olarak hiçbir garanti sunmamaktadır. Bu websitenin uygulamanın kullanımından kaynaklanan, sonuçlanan ya da bir şekilde kullanımı ile ilişkili olan doğrudan, doğrudan olmayan, özel ya da dolaylı hasarlardan; garantiye, sözleşmeye ya da haksız fiile dayansın dayanmasın, hasar, kişi, mülkiyet kaynaklı olsun olmasın ya da QMEL tarafından sağlanan hizmetlerden dolayı olsun olmasın; hiç bir koşul altında yayınevi ve web sitesi içerik geliştiricileri, veri girişine katkı sağlayanlar sorumlu tutulmayacaktır.
🔹Bu websitenin oluşturulmasında, değerlendirilmesinde etkili olan diğer taraflar ve yayın evi, program geliştiricileri ve veri girişi yapanlar, hiçbir koşulda, burada belirtilen bilgilere ya da materyallere ulaşımından ya da kullanımından kaynaklanan hasar, kaza, malpraktis, her türlü morbidite ve mortaliteden ve bunlarla ilgili hiçbir olumsuz durumdan sorumlu değildir.
🔹Bu site, başka web sitelerine de erişim sağlar. Ancak, bu sitelerin içerikleri ile ilgili sorumluluk kabul etmez. QMEL, bu sitelere erişim kaynaklı oluşabilecek zararlardan da sorumlu değildir. Bu site QMEL'ın mülkiyetindedir. QMEL yayın evi içerik değiştirme hakkını saklı tutmaktadır ve önceden bilgi verme yükümlülüğü bulunmamaktadır.
📢 Sitemizde yayınlanan makaleler özgün bir yazı olup telif hakkı yazarlara aittir. Kopyalanarak başka mecralarda kullanılması durumunda hukuki yollara başvurulacaktır. Bununla birlikte kopyalanmadan ilgili sayfamıza link verilebilir.

AÇIK ADRES

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11. Fulya Terrace, Center 1, Kat 5, Daire 8. Fulya, Şişli, İstanbul.


İLETİŞİM

E-mail:
immunityclinictr@gmail.com

Klinik Telefon: 
Whatsapp: +(90) 530 560 60 97
Sabit Hat: +(90) 212 215 54 54